Nejnovější recenze ze sekce Dětské postýlky

Kinderkraft NESTE šedá

Kinderkraft NESTE šedá

Radek Bártl Radek Bártl

Přidáno: 19. února 2021

• Moje dítě to miluje! Nenáviděla Mojžíšův koš, protože se ráda rozložila, když spí, takže jsme nařídili, aby to přišlo další den.

Kinderkraft Uno Up Přistýlka 3 v 1

Kinderkraft Uno Up Přistýlka 3 v 1

Lukáš Hora Lukáš Hora

• Měkká matrace
  • Silná vyztužená konstrukce (hliníkový rám)

Kinderkraft Uno šedá

Kinderkraft Uno šedá

Lukáš Hora Lukáš Hora

• Měkká matrace
  • Silná vyztužená konstrukce (hliníkový rám)

Kinderkraft Joy s doplňky modrá 2019

Kinderkraft Joy s doplňky modrá 2019

Lukáš Šedivý Lukáš Šedivý

• Velmi dobře

Kinderkraft NESTE šedá Melange

Kinderkraft NESTE šedá Melange

René Gottvald René Gottvald

Přidáno: 19. února 2021

• Jsem s tím tak šťastný - poté, co jsem sledoval video a viděl, jak snadné je nastavit výšku tak, aby odpovídala naší posteli, jsem věděl, že to bude perfektní.

Kinderkraft Lovi Multifunkční 3v1

Kinderkraft Lovi Multifunkční 3v1

Jana Matoušková Jana Matoušková

Přidáno: 18. února 2021

• 5,0 z 5 hvězdiček Milujte tuto postýlku! Tuto postýlku absolutně miluji. Je větší a prostornější než koš Mojžíše, ale také menší než dětská postýlka. Matrace je měkká a pohodlná a moje malá v této na rozdíl od postýlky vedle mě krásně spí.

Kinderkraft Neste Přístavní Béžová

Kinderkraft Neste Přístavní Béžová

Stanislav Dvořák Stanislav Dvořák

Přidáno: 18. února 2021

• Dobrá velikost, velmi bezpečná, snadno se houpající, pokud je potřeba v noci, moje dítě to miluje! Jediná věc je, že je velmi těžké najít prostěradla, která by se perfektně hodila, protože jejich velikost je mezi většinou betlémů vedle mě a dřevěnými.

Kinderkraft JOY šedorůžová AG0031

Kinderkraft JOY šedorůžová AG0031

Ludmila Patočková Ludmila Patočková

Přidáno: 18. února 2021

• Kvalitní položka za cenu. Opravdu na vás zapůsobilo snadné umístění nahoru a dolů. Masivní konstrukce. Koupil bych znovu.

KinderKraft Neste UP melange

KinderKraft Neste UP melange

Karla Knoflíčková Karla Knoflíčková

Přidáno: 18. února 2021

• Velmi kvalitní postýlka, velmi stabilní a vysoce kvalitní. Vlastně větší, než se očekávalo, což je také dobré. Musí kolečka a lze jej snadno přenášet z jedné místnosti do druhé. Spokojeni s nákupem.

Renata Čepičková Renata Čepičková

Přidáno: 18. února 2021

• má spoustu funkcí za cenu, je ideální pro zanechání příbuzným, které často navštěvujete, a bude také dobře fungovat při cestování (ale možná budete chtít některé doplňky nechat za sebou, abyste je odlehčili).

KinderKraft 4v1 SOFI gray

KinderKraft 4v1 SOFI gray

Pavla Konečná Pavla Konečná

Přidáno: 18. února 2021

• Horní! Jsem s tím naprosto spokojený. Postel lze také rychle vyměnit.
  • Kupte a kupte je znovu. :)

Kinderkraft Sofi 4v1

Kinderkraft Sofi 4v1

Pavla Konečná Pavla Konečná

Přidáno: 18. února 2021

• Horní! Jsem s tím naprosto spokojený. Postel lze také rychle vyměnit.
  • Kupte a kupte je znovu. :)

Ověřený zákazník Nejbaby Ověřený zákazník

Zakoupeno v Nejbaby

• Krásná postýlka
  • Zatím nepoužívaná, ale po rozložení stabilní
Kinderkraft JOY šedomodrá AG0030

Kinderkraft JOY šedomodrá AG0030

Hermann Tigrid Hermann Tigrid

Přidáno: 17. února 2021

S touto cestovní postelí jsme velmi spokojeni. Velmi snadné zapínání a vypínání uličky, kdykoli je hotová první část zatáčky.
Nejdůležitější je konstrukce (máme jediný poplatek a pak už ne - ten byl jednou zaslán k trestu, ale také musí být postaven jednou) a jakmile je vše velmi kompaktní. Průvodní film čte tyto přítomné okamžiky z nebo nejsou všechny další prvky (například mezi koly, brankami atd.), Které nejsou s balíčkem - jak rychle použít humor s humorem a středně velké části balíčku se všemi prvky a jednoduché.
Náš otec spí velmi dobře.
Měli jsme také velmi důležité: žádné chemické problémy a opravdu robustní konstrukce - velmi důležité pro našeho otce;)

Kinderkraft JOY modrá s příslušenstvím

Kinderkraft JOY modrá s příslušenstvím

Alena Vostrá Alena Vostrá

Kinderkraft Lovi 3V1 béžová

Kinderkraft Lovi 3V1 béžová

Karolina Svobodová Karolina Svobodová

Přidáno: 17. února 2021

Velmi spokojený s postýlkou. Béžová je krásný odstín. Když přijde dítě, naplánujte si použití v přízemí v obývacím pokoji - ideální výška pro umístění vedle pohovky. Síť proti hmyzu bude skvělá, když budete psům držet nos!
Jednoduché skládání a skládání - odstraněna jedna hvězdička jen proto, že cestovní taška je trochu těsná pro zabalení, takže bylo trochu těžké ji zavřít, aniž by se taška roztrhla. Potřeboval by být jen o 1 cm větší, aby se do něj vešel vítr.
Celkově jsme s nákupem spokojeni.

Kinderkraft Neste Air Grey

Kinderkraft Neste Air Grey

Jan Nesvadba Jan Nesvadba

Přidáno: 17. února 2021

To vedle mě postýlka je neuvěřitelné !!
V určitém okamžiku jsme měli všechny hlavní nebo člena naší rodiny, a to překonalo i snuzpod přibližně o 10 000 bodů.
Je to nejen zcela dostupné, je to bezpečné, je to bezpečné, je to pro dítě pohodlné. Je snadno použitelný, snadno se snáší a snadno se pohybuje a přenáší.
Je to jeden z největších na trhu, takže skutečně získáte víc, než kolik stojí vaše peníze.
Nejen, že to moje dítě spí úžasně, cítí se tam bezpečně a bezpečně, a díky tomu, že je hned vedle mě, je doba spánku a noční doba tak výjimečná, aniž by hrozilo riziko společného spaní, ale zároveň získáte pohodlí společného spánku

To musí mít každý rodič

Kinderkraft Joy s doplňky modrá

Kinderkraft Joy s doplňky modrá

Dominika Holeček Dominika Holeček

Přidáno: 17. února 2021

Zakoupeno k použití jako postel / převlékací stůl při návštěvě maminky - takže zůstane u ní, a proto jsme se nestarali o to, že je přenosný. Jedná se o velmi plnohodnotnou cestovní postýlku, včetně možnosti mít matraci na dvou úrovních, přebalovací pult a hračky a další příslušenství. Skládá se docela kompaktní, ale je docela těžký a nezkoušel jsem to všechno vložit zpět do tašky (což může být výzva).
Hlavní hrot postýlky se sestavuje docela snadno a zdá se být docela stabilní, matrace je poměrně tenká, a proto jsme se rozhodli použít s ní skutečnou matraci postýlky.

Hauck Dream'n Play Go Plus 2020 stone

Hauck Dream'n Play Go Plus 2020 stone

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 16. února 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

• praktická, jednoduše sestavitelná postýlka
Drewex Olek se stahovací bočnicí bílá

Drewex Olek se stahovací bočnicí bílá

Ověřený zákazník eAndílek.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. února 2021

Zakoupeno v eAndílek.cz

Bočnice jde těžko stahovat.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]